B43504E227M82
Przegląd produktów
Part Number: B43504E227M82
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Arkusze danych: B43504E227M82.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504E227M82
Part Number B43504E227M82 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 20939 pcs Arkusz danych B43504E227M82.pdf
Napięcie - znamionowe 420V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 1.12A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy B43504E 227M 82
B43504E0227M082
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 730 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.465" (37.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 610 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 220µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 610 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 220µF