B43504E2228M007
Przegląd produktów
Part Number: B43504E2228M007
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: B43504E2228M007.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504E2228M007
Part Number B43504E2228M007 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8102 pcs Arkusz danych B43504E2228M007.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 4.4A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43504E2228M 7
B43504E2228M7
B43504E2228M7-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 60 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 60 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 2200µF