B43504D2337M60
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43504D2337M60
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Arkusze danych: B43504D2337M60.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504D2337M60
Part Number B43504D2337M60 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 35006 pcs Arkusz danych B43504D2337M60.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 1.15A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43504D2337M 60
B43504D2337M060
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 470 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 390 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 390 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 330µF