B43504C9227M67
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43504C9227M67
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43504C9227M67.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504C9227M67
Part Number B43504C9227M67 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15126 pcs Arkusz danych B43504C9227M67.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43504C9227M 67
B43504C9227M067
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 400 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 400 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 220µF Aplikacje General Purpose