B43504B2687M000
Przegląd produktów
Part Number: B43504B2687M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Arkusze danych: B43504B2687M000.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504B2687M000
Part Number B43504B2687M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24043 pcs Arkusz danych B43504B2687M000.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 2.1A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43504B2687M
B43504B2687M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 190 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 680µF