B43504A9826M82
Przegląd produktów
Part Number: B43504A9826M82
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43504A9826M82.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504A9826M82
Part Number B43504A9826M82 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 37326 pcs Arkusz danych B43504A9826M82.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 550mA @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy B43504A9826M 82
B43504A9826M082
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 1.32 Ohms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.268" (32.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 1.07 Ohm @ 100Hz
szczegółowy opis 82µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 1.07 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 82µF