B43504A9686M002
Przegląd produktów
Part Number: B43504A9686M002
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43504A9686M002.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504A9686M002
Part Number B43504A9686M002 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 45746 pcs Arkusz danych B43504A9686M002.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 470mA @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy B43504A9686M 2
B43504A9686M2
B43504A9686M2-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 1.6 Ohms Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.29 Ohm @ 100Hz szczegółowy opis 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 1.29 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 68µF Aplikacje General Purpose