B43504A9397M87
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43504A9397M87
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43504A9397M87.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504A9397M87
Part Number B43504A9397M87 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13254 pcs Arkusz danych B43504A9397M87.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 1.7A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43504A9397M 87
B43504A9397M087
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 280 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 2.055" (52.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 220 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 220 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 390µF