B43504A5686M82
Przegląd produktów
Part Number: B43504A5686M82
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43504A5686M82.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504A5686M82
Part Number B43504A5686M82 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 43909 pcs Arkusz danych B43504A5686M82.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy B43504A5686M 82
B43504A5686M082
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 2.35 Ohms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.268" (32.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 1.99 Ohm @ 100Hz
szczegółowy opis 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 1.99 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 68µF