B43504A5477M67
Przegląd produktów
Part Number: B43504A5477M67
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43504A5477M67.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504A5477M67
Part Number B43504A5477M67 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6367 pcs Arkusz danych B43504A5477M67.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 2.1A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43504A5477M 67
B43504A5477M067
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 340 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 290 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 290 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 470µF