B43504A5157M82
Przegląd produktów
Part Number: B43504A5157M82
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43504A5157M82.pdf
260 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504A5157M82
Part Number B43504A5157M82 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 22674 pcs Arkusz danych B43504A5157M82.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 890mA @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy B43504A5157M 82
B43504A5157M082
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 1.07 Ohms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.661" (42.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 900 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 900 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 150µF