B43504A5127M87
Przegląd produktów
Part Number: B43504A5127M87
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43504A5127M87.pdf
260 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504A5127M87
Part Number B43504A5127M87 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 26532 pcs Arkusz danych B43504A5127M87.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 760mA @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43504A5127M 87
B43504A5127M087
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 1.33 Ohms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.465" (37.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 1.13 Ohm @ 100Hz
szczegółowy opis 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.13 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 120µF