B43504A5107M080
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43504A5107M080
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43504A5107M080.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504A5107M080
Part Number B43504A5107M080 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 32497 pcs Arkusz danych B43504A5107M080.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 640mA @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43504A5107M 80
B43504A5107M80
B43504A5107M80-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 1.6 Ohms Wysokość - Siedzą (Max) 1.465" (37.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.35 Ohm @ 100Hz szczegółowy opis 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.35 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 100µF Aplikacje General Purpose