B43504A2397M002
Przegląd produktów
Part Number: B43504A2397M002
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Arkusze danych: B43504A2397M002.pdf
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504A2397M002
Part Number B43504A2397M002 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 38138 pcs Arkusz danych B43504A2397M002.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 1.4A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy B43504A2397M 2
B43504A2397M2
B43504A2397M2-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 400 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 330 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 390µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 330 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 390µF Aplikacje General Purpose