B43504A2158M62
Przegląd produktów
Part Number: B43504A2158M62
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Arkusze danych: B43504A2158M62.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504A2158M62
Part Number B43504A2158M62 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9670 pcs Arkusz danych B43504A2158M62.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 3.66A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy B43504A2158M 62
B43504A2158M062
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 120 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 100 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1500µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 100 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 1500µF