B43504A0477M002
Przegląd produktów
Part Number: B43504A0477M002
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Arkusze danych: B43504A0477M002.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504A0477M002
Part Number B43504A0477M002 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10570 pcs Arkusz danych B43504A0477M002.pdf
Napięcie - znamionowe 420V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 1.97A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy B43504A 477M 2
B43504A477M2
B43504A477M2-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 340 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 290 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 470µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 290 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose