B43504A0157M007
Przegląd produktów
Part Number: B43504A0157M007
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Arkusze danych: B43504A0157M007.pdf
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504A0157M007
Part Number B43504A0157M007 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 26951 pcs Arkusz danych B43504A0157M007.pdf
Napięcie - znamionowe 420V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 850mA @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43504A 157M 7
B43504A157M7
B43504A157M7-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 1.07 Ohms Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 900 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 150µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 900 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 150µF Aplikacje General Purpose