B43501F2337M80
Przegląd produktów
Part Number: B43501F2337M80
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: B43501F2337M80.pdf
260 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43501F2337M80
Part Number B43501F2337M80 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 34361 pcs Arkusz danych B43501F2337M80.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43501 Ripple Current @ Low Frequency 1.5A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43501F2337M 80
B43501F2337M080
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 390 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 300 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 300 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 330µF