B43501E2477M60
Przegląd produktów
Part Number: B43501E2477M60
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: B43501E2477M60.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43501E2477M60
Part Number B43501E2477M60 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 36853 pcs Arkusz danych B43501E2477M60.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria B43501 Ripple Current @ Low Frequency 1.81A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43501E2477M 60
B43501E2477M060
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 280 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 210 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 210 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 470µF