B43501E157M67
Przegląd produktów
Part Number: B43501E157M67
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Arkusze danych: B43501E157M67.pdf
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43501E157M67
Part Number B43501E157M67 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 28895 pcs Arkusz danych B43501E157M67.pdf
Napięcie - znamionowe 420V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43501 Ripple Current @ Low Frequency 1.11A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43501E 157M 67
B43501E0157M067
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 1.07 Ohms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 880 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 150µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 880 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 150µF