B43501B3227M002
EPCOSEPCOS
B43501B3227M002 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43501B3227M002
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 385V SNAP
Arkusze danych: B43501B3227M002.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43501B3227M002
Part Number B43501B3227M002 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 385V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 36103 pcs Arkusz danych B43501B3227M002.pdf
Napięcie - znamionowe 385V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43501 Ripple Current @ Low Frequency 1.4A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy 495-75218
B43501B3227M 2
B43501B3227M2
B43501B3227M2-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 490 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 300 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 220µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 300 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
Pojemność 220µF Aplikacje General Purpose