B43501A9187M002
Przegląd produktów
Part Number: B43501A9187M002
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43501A9187M002.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43501A9187M002
Part Number B43501A9187M002 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 30479 pcs Arkusz danych B43501A9187M002.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43501 Ripple Current @ Low Frequency 1.25A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy B43501A9187M 2
B43501A9187M2
B43501A9187M2-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 590 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 370 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 370 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
Pojemność 180µF Aplikacje General Purpose