B43501A5567M87
Przegląd produktów
Part Number: B43501A5567M87
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43501A5567M87.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43501A5567M87
Part Number B43501A5567M87 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6839 pcs Arkusz danych B43501A5567M87.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43501 Ripple Current @ Low Frequency 2.91A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43501A5567M 87
B43501A5567M087
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 290 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 240 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 240 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 560µF