B43501A1687M62
Przegląd produktów
Part Number: B43501A1687M62
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
Arkusze danych: B43501A1687M62.pdf
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43501A1687M62
Part Number B43501A1687M62 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 32470 pcs Arkusz danych B43501A1687M62.pdf
Napięcie - znamionowe 160V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43501 Ripple Current @ Low Frequency 2.4A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy B43501A1687M 62
B43501A1687M062
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 240 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 170 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 680µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 170 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 680µF