B43501A0337M002
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43501A0337M002
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Arkusze danych: B43501A0337M002.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43501A0337M002
Part Number B43501A0337M002 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 17306 pcs Arkusz danych B43501A0337M002.pdf
Napięcie - znamionowe 420V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43501 Ripple Current @ Low Frequency 1.96A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy B43501A 337M 2
B43501A337M2
B43501A337M2-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 490 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 400 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 330µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 400 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
Pojemność 330µF Aplikacje General Purpose