B43484A9478M000
Przegląd produktów
Part Number: B43484A9478M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Arkusze danych: B43484A9478M000.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43484A9478M000
Part Number B43484A9478M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1711 pcs Arkusz danych B43484A9478M000.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.531" Dia (64.30mm)
Seria B43484 Ripple Current @ Low Frequency 13.5A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tray Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43484A9478M
B43484A9478M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.122" (28.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 31 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 5.185" (131.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 25 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 4700µF Aplikacje General Purpose