B43458A9478M003
EPCOSEPCOS
B43458A9478M003 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43458A9478M003
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Arkusze danych: B43458A9478M003.pdf
32 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43458A9478M003
Part Number B43458A9478M003 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1078 pcs Arkusz danych B43458A9478M003.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.028" Dia (76.90mm)
Seria B43458 Ripple Current @ Low Frequency 14A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43458A9478M 3
B43458A9478M 3
B43458A9478M3
B43458A9478M3-ND
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.248" (31.70mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 17 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 4.201" (106.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 16 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Pojemność 4700µF Aplikacje General Purpose