B43458A5338M000
EPCOSEPCOS
B43458A5338M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43458A5338M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Arkusze danych: B43458A5338M000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43458A5338M000
Part Number B43458A5338M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1205 pcs Arkusz danych B43458A5338M000.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.028" Dia (76.90mm)
Seria B43458 Ripple Current @ Low Frequency 12A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy 495-6414
B43458A5338M
B43458A5338M-ND
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 1.248" (31.70mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 40 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 35 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 35 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C Pojemność 3300µF