B43458A4228M000
Przegląd produktów
Part Number: B43458A4228M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW
Arkusze danych: B43458A4228M000.pdf
72 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43458A4228M000
Part Number B43458A4228M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2304 pcs Arkusz danych B43458A4228M000.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.032" Dia (51.60mm)
Seria B43458 Ripple Current @ Low Frequency 7.6A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43458A4228M
B43458A4228M-ND
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.874" (22.20mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 31 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 4.201" (106.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 28 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 2200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 28 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Pojemność 2200µF Aplikacje General Purpose