B43457C4478M
Przegląd produktów
Part Number: B43457C4478M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Arkusze danych: B43457C4478M.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43457C4478M
Part Number B43457C4478M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1518 pcs Arkusz danych B43457C4478M.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.532" Dia (64.30mm)
Seria B43457 Ripple Current @ Low Frequency 9.9A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43457C4478M000 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 1.122" (28.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 30 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 5.677" (144.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 4700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 25 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 4700µF