B43456A5129M7
Przegląd produktów
Part Number: B43456A5129M7
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
Arkusze danych: B43456A5129M7.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 333 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 333 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
9 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43456A5129M7
Part Number B43456A5129M7 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 333 pcs Arkusz danych B43456A5129M7.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.583" Dia (91.00mm)
Seria B43456 Ripple Current @ Low Frequency 32A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43456A5129M007 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 1.248" (31.70mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 12 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 12000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C Pojemność 12000µF