B43455A9828M7
Przegląd produktów
Part Number: B43455A9828M7
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Arkusze danych: B43455A9828M7.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 601 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 601 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
18 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43455A9828M7
Part Number B43455A9828M7 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 601 pcs Arkusz danych B43455A9828M7.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.583" Dia (91.00mm)
Seria B43455 Ripple Current @ Low Frequency 14.5A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43455A9828M007 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 1.248" (31.70mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 20 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 5.728" (145.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 17 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 8200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 17 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 8200µF