B43455A9478M3
Przegląd produktów
Part Number: B43455A9478M3
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Arkusze danych: B43455A9478M3.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 925 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 925 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
32 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43455A9478M3
Part Number B43455A9478M3 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 925 pcs Arkusz danych B43455A9478M3.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.028" Dia (76.90mm)
Seria B43455 Ripple Current @ Low Frequency 9.9A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43455A9478M003 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 1.248" (31.70mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 32 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 27 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 27 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 4700µF