B43455A6337M000
Przegląd produktów
Part Number: B43455A6337M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 500V SCREW
Arkusze danych: B43455A6337M000.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B43455A6337M000
Part Number B43455A6337M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 20% 500V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5754 pcs Arkusz danych B43455A6337M000.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar -
Seria B43455 oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals Inne nazwy B43455A6337M
B43455A6337M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 330µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 330µF