B43455A5109M3
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43455A5109M3
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Arkusze danych: B43455A5109M3.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 433 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 433 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
18 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43455A5109M3
Part Number B43455A5109M3 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 433 pcs Arkusz danych B43455A5109M3.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.583" Dia (91.00mm)
Seria B43455 Ripple Current @ Low Frequency 20.7A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43455A5109M003 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 1.248" (31.70mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 13 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 11 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 10000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 10000µF