B43455A4568M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43455A4568M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW
Arkusze danych: B43455A4568M.pdf
32 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43455A4568M
Part Number B43455A4568M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1142 pcs Arkusz danych B43455A4568M.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.028" Dia (76.90mm)
Seria B43455 Ripple Current @ Low Frequency 11.3A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43455A4568M000 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 1.248" (31.70mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 25 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 21 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 5600µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 21 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 5600µF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B43455A4608M000
B43455A4608M000
Producenci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 6000UF 20% 350V SCREW
Na stanie: 1133 pcs
Pobieranie: B43455A4608M000.pdf
RFQ
B43455A4568M7
B43455A4568M7
Producenci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW