B43305F2108M002
Przegląd produktów
Part Number: B43305F2108M002
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Arkusze danych: B43305F2108M002.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43305F2108M002
Part Number B43305F2108M002 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11590 pcs Arkusz danych B43305F2108M002.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43305 Ripple Current @ Low Frequency 2.66A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy B43305F2108M 2
B43305F2108M2
B43305F2108M2-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 180 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 130 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 130 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose