B43305E2337M87
Przegląd produktów
Part Number: B43305E2337M87
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Arkusze danych: B43305E2337M87.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43305E2337M87
Part Number B43305E2337M87 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 41434 pcs Arkusz danych B43305E2337M87.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria B43305 Ripple Current @ Low Frequency 1.53A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43305E2337M 87
B43305E2337M087
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 520 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 380 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 380 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 330µF