B43305E2277M000
EPCOSEPCOS
B43305E2277M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43305E2277M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Arkusze danych: B43305E2277M000.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43305E2277M000
Part Number B43305E2277M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 45364 pcs Arkusz danych B43305E2277M000.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria B43305 Ripple Current @ Low Frequency 1.33A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43305E2277M
B43305E2277M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 640 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 470 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 270µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 470 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 270µF Aplikacje General Purpose