B43305D2108M000
Przegląd produktów
Part Number: B43305D2108M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: B43305D2108M000.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43305D2108M000
Part Number B43305D2108M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16768 pcs Arkusz danych B43305D2108M000.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43305 Ripple Current @ Low Frequency 2.09A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43305D2108M
B43305D2108M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 180 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 130 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 130 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose