B43305B9277M87
Przegląd produktów
Part Number: B43305B9277M87
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43305B9277M87.pdf
260 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43305B9277M87
Part Number B43305B9277M87 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 23057 pcs Arkusz danych B43305B9277M87.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43305 Ripple Current @ Low Frequency 1.47A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43305B9277M 87
B43305B9277M087
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 680 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 500 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 500 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 270µF