B43305B5127M67
Przegląd produktów
Part Number: B43305B5127M67
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43305B5127M67.pdf
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43305B5127M67
Part Number B43305B5127M67 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 33833 pcs Arkusz danych B43305B5127M67.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43305 Ripple Current @ Low Frequency 970mA @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43305B5127M 67
B43305B5127M067
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 1.59 Ohms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 1.13 Ohm @ 100Hz
szczegółowy opis 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.13 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 120µF