B43305B2687M80
EPCOSEPCOS
B43305B2687M80 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43305B2687M80
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: B43305B2687M80.pdf
390 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43305B2687M80
Part Number B43305B2687M80 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24984 pcs Arkusz danych B43305B2687M80.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43305 Ripple Current @ Low Frequency 2.13A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43305B2687M 80
B43305B2687M080
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 260 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 190 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 680µF