B43305B2188M87
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43305B2188M87
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: B43305B2188M87.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43305B2188M87
Part Number B43305B2188M87 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13420 pcs Arkusz danych B43305B2188M87.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43305 Ripple Current @ Low Frequency 3.23A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43305B2188M 87
B43305B2188M087
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 100 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 70 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 70 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 1800µF