B43255A9127M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43255A9127M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43255A9127M.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43255A9127M
Part Number B43255A9127M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 41618 pcs Arkusz danych B43255A9127M.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43255 Ripple Current @ Low Frequency 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.085A @ 20kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy B43255A9127M000
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 120µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 120µF