B43255A4157M
Przegląd produktów
Part Number: B43255A4157M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP
Arkusze danych: B43255A4157M.pdf
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43255A4157M
Part Number B43255A4157M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 36605 pcs Arkusz danych B43255A4157M.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.000" Dia (25.40mm)
Seria B43255 Ripple Current @ Low Frequency 760mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.178A @ 20kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy B43255A4157M000
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 150µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 150µF