B43254E2277M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43254E2277M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Arkusze danych: B43254E2277M.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43254E2277M
Part Number B43254E2277M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 59495 pcs Arkusz danych B43254E2277M.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria B43254 Ripple Current @ Low Frequency 970mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.504A @ 20kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy B43254E2277M000
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 270µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 270µF