B43254C2477M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43254C2477M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: B43254C2477M.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43254C2477M
Part Number B43254C2477M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 48230 pcs Arkusz danych B43254C2477M.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43254 Ripple Current @ Low Frequency 1.44A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.232A @ 20kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy B43254C2477M000
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 470µF