B43254B5127M000
EPCOSEPCOS
B43254B5127M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43254B5127M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43254B5127M000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43254B5127M000
Part Number B43254B5127M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 38786 pcs Arkusz danych B43254B5127M000.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.000" Dia (25.40mm)
Seria B43254 Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 775mA @ 20kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 495-75597
B43254B5127M
B43254B5127M-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 44 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 120µF Aplikacje General Purpose