B43254A5397M000
Przegląd produktów
Part Number: B43254A5397M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43254A5397M000.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43254A5397M000
Part Number B43254A5397M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12853 pcs Arkusz danych B43254A5397M000.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43254 Ripple Current @ Low Frequency 1.18A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.829A @ 20kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy B43254A5397M
B43254A5397M-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 44 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 390µF Aplikacje General Purpose